Nie potrafił zrozumieć, dlaczego jego narzeczona jest ciągle zmęczona. Któregoś dnia jednak odkrył szokującą prawdę!

Tony Emms i jego narzeczona Charlotte niedawno zostali rodzicami. Opieki nad synkiem podjęła się Charlotte – to ona jest z nim w domu, natomiast Tony chodzi do pracy. Wiodą normalne, szczęśliwe życie, jednak mężczyznę zaczęła niepokoić pewna rzecz – jego ukochana ciągle była zmęczona i pozbawiona energii. A przecież to on pracował całe dnie!

Któregoś dnia po powrocie z pracy Tony zastał Charlotte i syna śpiących głębokim snem w łóżku. Wzruszony tą sceną zrobił im zdjęcie i wrzucił na swój profil społecznościowy z następującym opisem:

Czuję ogromny szacunek dla tej kobiety. Od jakiegoś czasu za każdym razem, kiedy wracałem z pracy do domu, Charlotte była „zmęczona”. A przecież to ja pracowałem cały dzień… dlaczego więc ona była bez energii? Dopiero ostatnio zacząłem się bardziej zastanawiać nad tym, co ta wspaniała kobieta robi, kiedy mnie nie ma w domu. Myślałem na początku, że pewnie siedzi cały dzień z naszym synem, oglądając telewizję i relaksując się. Dzisiaj wiem, że byłem w ogromnym błędzie!

Facebook/Tony Emms

zmeczona narzeczona

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply