4 tygodnie i 12 prostych kroków sprawią, że po miesiącu nie poznasz siebie!

Zmienianie siebie nie jest łatwe, ale może przynieść wiele korzyści, dlatego warto działać i postępować według rad innych.

Blogerka Swietłana daje obietnicę, że kiedy będziesz trzymać się tych rad, twoje życie zmieni się na lepsze i to w zaledwie miesiąc. Jak pisze dziewczyna, właśnie takie postępowanie pozwoliło jej zmienić swoje życie i dokonać wyborów, które czynią ją szczęśliwą. Warto zapisać sobie ten plan i konsekwentnie go realizować.

 

 

Tydzień 1: Oczyszczenie umysłu i ciała

1. Wstań rano – poranek to najlepszy moment, by ćwiczyć, zastanowić się nad sobą, mieć chwilę spokoju. Niechęć do wstania i poruszania się jest silna, bo to niechęć do całego dnia i życia, jakie prowadzisz. Kiedy chce się żyć wstajesz rano bez kłopotu.

2. Lepiej się odżywiaj – jeśli w twoim menu na początku listy jest byle jakie jedzenie, alkohol i papierosy to nie dziw się, że nie masz energii. Zmniejsz porcje tego, co jesz i jedz zdrowo, zmień używki na prawdziwe jedzenie, by pozbyć się toksyn.

3. Pokochaj sport – nawet niewielki wysiłek – bieganie, poranne ćwiczenia sprawią, że oczyścisz umysł i pobudzisz w sobie chęć do życia. Najtrudniej zacząć, potem będzie to już nawyk.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply