Ludzie często podczas rozmów telefonicznych lub słuchania wykładów, malują na marginesach kartek różne bazgroły. Sprawdź, o czym świadczy wybór danego motywu

Gwiazdy i księżyc: osoby często rysujące ten motyw lubią być w centrum uwagi. Mają silną wolę i charyzmę, dlatego często sprawują rolę przywódcy i dobrze się w niej sprawdzają. Niestety cechuje je też egoizm, dlatego powinny popracować nad odczuwaniem współczucia i empatii.

Słońce i chmury: rysunki dziennego nieba wskazują na pogodne usposobienie, ale ważne jest ułożenie słońca i chmur względem siebie. Jeśli słońce jest nieprzysłonięte i chmurki stanowią tło, to znak, że człowiek jest usatysfakcjonowany swym życiem, zaś słoneczko zasłonięte chmurami oznacza zmartwienia.

Rysunki domu: motyw domu wskazuje na tęsknotę i poczucie samotności w otaczającym świecie. Osoby rysujące ten motyw są wytrwałe w dążeniu do celu. Niekiedy takie bazgroły wskazują na kłopoty rodzinne.

Kątowe figury geometryczne: to motywy wskazujące, że ich autor nie lubi ukrywać uczuć i jest osoba upartą. Jeśli znaki geometryczne układają się w jakiś konkretny motyw, np. drogę czy powierzchnię dachu, to sygnał, iż dana osoba myśli o całkowitym zerwaniu konaku z jakąś osobą.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dushunce.az

Reply