Wszyscy golą się w ten sposób, ale nikt nie wie, co faktycznie oznacza ta wymyślna fryzura. Prawda mocno się zaskoczy!

W dzisiejszych czasach panowie chcą dobrze wyglądać.

Niektórzy regularnie odwiedzają salony fryzjerskie i kosmetyczne, uczęszczają na siłownię i korzystają z usług medycyny estetycznej równie często, jak panie. Wszystko po to, aby świetnie się prezentować, bo jak dobrze wiadomo, ładniejszym ludziom jest w życiu lepiej. Złośliwi sądzą, że w ostatnich latach mężczyźni mocno zniewieścieli.

Widząc na ulicy pana w obcisłych rurkach, poszarpanym T-shircie i pomalowanych paznokciach trudno temu zaprzeczyć, jednak większość mężczyzn wie co to umiar. Nie chcą przerabiać się na kobiety, tylko nieco podkreślić swoje naturalne walory. Okazuje się, że tak samo, jak panie podążają za współczesnymi trendami. Podpatrują modne stylizacje gwiazd i dumnie pokazują się na ulicach w podobnych strojach.

Istotne jest również to, co mają na głowach. Kiedy jakiś piłkarz lub znany męski celebryta pokaże się z wymyślną fryzurą, za jakiś czas sporo facetów zaczyna ścinać się podobnie. Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć bardzo modne męskie uczesanie, które obecnie króluje na głowach. Boki są dość mocno przycięte, a góra pozostaje nieco dłuższa. Z prawej lub lewej strony widać wygoloną linię biegnącą wzdłuż głowy. Włosy zazwyczaj układa się za pomocą kosmetyków do stylizacji na kształt wywiniętej fali.

Skąd wzięła się ta fryzura? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : aweita.larepublica.pe

Reply