Specjaliści od numerologii przekonują, że numer mieszkania ma wpływ na życie jego właściciela! Sprawdźcie, jak jest w waszym przypadku 

Nawet z pozoru nieistotne i błahe rzeczy, mogą mieć na Nas istotny wpływ.

Numerologia zajmuje się prognozowaniem z liczb i zakłada, że numery nadawane konkretnym obiektom, mają wpływ na los ich właścicieli. Choć numerologia jest klasyfikowana jako pseudonauka, to wiele osób mocno wierzy w magię liczb, gdyż sami doświadczyli zależności między liczbami, a ich losem…

 

Miejsce zamieszkania odgrywa bardzo ważną rolę w życiu człowieka, ponieważ jest przestrzenią odpoczynku i rozwoju rodziny. Powszechnie uważa się, że aura energetyczna domu zależy od jego położenia (np. obecności żył wodnych), umeblowania (zdolność przepływu energii) czy poprzednich lokatorów, którzy naznaczyli mieszkanie swoją historią, lecz nie mniej istotny jest numer budynku lub lokalu, w którym mieszkamy.

Jak sprawdzić energię swojego mieszkania lub domu? Obliczyć jego numer i przeczytać wyniki.

Jeśli wasz dom lub mieszkanie ma jednocyfrowy numer, wyniki możecie sprawdzić od razu. Jeśli zaś numer jest wyższy niż 9, należny zsumować wszystkie cyfry tworzące ów numer, np. mieszkanie nr 138 należy obliczyć następująco: 1+3+8=12, a dalej 1+2=3. Mieszkaniu nr 138 w numerologi odpowiada cyfra 3.

 

Numer 1 

Mieszkanie pod tym numerem wypełnia swoich właścicieli kreatywną energią i radością życia. Jego mieszkańcy wyróżniają się z tłumu i lubią przyciągnąć uwagę innych. Jest to też dom otwarty i bardzo gościnny,  gdzie zło i smutek są bardzo rzadkimi gośćmi. Mieszkania lub domy z numerologiczną jedynką idealnie nadają się dla artystów, poetów, pisarzy, dziennikarzy.

Planeta opiekuńcza: Słońce.

Rada na wystrój: w domu powinno znajdować dużo lamp.

Opisy kolejnych numerów znajdziecie już na następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : positivno.me

Reply