Znaki zodiaku wskazują, jaki kolor włosów pasuje do człowieka. Sprawdź, w jakim odcieniu będzie ci najbardziej do twarzy

Wiele osób wierzy, że posiadany znak zodiaku wpływa na życie człowieka i w pewnym stopniu determinuje jego osobowość, upodobania i podejmowanie decyzje. Czy tak faktycznie jest? 

O wpływie astrologii na ludzkie życie można by dyskutować długo. Sceptycy uznają wróżby i astrologiczne prawdy za brednie, zaś zwolennicy są przekonani, że na ich „tu i teraz” złożyło się całe ułożenie wszechświata. Podobno znaki zodiaku nie tylko świadczą o charakterze człowieka, ale też podpowiadają, jaki kolor włosów będzie do niego pasował. Sprawdźcie, czy to prawda, bo być może od lat instynktownie wybieracie kolory fryzur zgodne z tym , co zostało wam zapisane w gwiezdnych konstelacjach.


zodiac-sign-and-hair-color-p


1. Baran

Osoby spod tego znaku są dynamiczne, dzikie i nie do powstrzymania w realizacji swoich planów. Do baranów pasują więc wszelkie odcienie miedzi, np. rudawe pasemka świetnie podkreślą ognisty temperament.

zodiac-sign-and-hair-color-3


2. Panna

Panna to jeden z najbardziej inteligentnych i kreatywnych znaków zodiaku. Osoby spod niego mają niekiedy obsesję na punkcie dążenia do doskonałości. Do panien pasują zimne kolory na włosach, np. platyna, srebrny lub niebieskie refleksy.

Na drugiej stronie podpowiadamy w jakich kolorach włosów będzie do twarzy wodnikom, bliźniętom, lwom i bykom. 

zodiac-sign-and-hair-color-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : www.vorply.com

Reply