Znaki zodiaku mają wpływ na Twoje wady. Sprawdź, w którym kręgu piekieł wylądujesz, jeśli dasz się im zdominować

Każdy z nas ma ciemną stronę.

Wady mniejsze lub większe sprawiają, że różnimy się od siebie, jesteśmy ciekawsi i bardziej intrygujący. Nasz charakter w pewnym stopniu zależy od znaku zodiaku. Choć trudno w to uwierzyć, wiele trudnych do wytrzymania wad nabywamy już w momencie urodzenia. Niezależnie od tego, czy wierzysz w istnienie piekła,  los, który jest Ci pisany, może nie okazać się dla Ciebie przychylny. Nie jesteś doskonały, nawet jeśli czasem zdarza Ci się tak myśleć.

Każdy z nas ma swoje demony, na niektórych czekają one nawet po zejściu z tego świata. Zakładając, że piekło istnieje i ma 9 dantejskich kręgów, jak myślisz, w którym byś się znalazł świadomy swoich wad i przywar? Oto, gdzie wylądujesz, dając się zdominować swojemu charakterowi (według zodiaku).

1. Krąg pierwszy: Limbo

W pierwszym kręgu piekieł znajdą się wodniki. Znak ten należy do osób niewinnych, jednak o słabej wierze w cokolwiek. Los będzie więc dla nich względnie łaskawy. Zostaną skazani na niekończącą się nudę powiązaną z niemożnością zrobienia czegokolwiek, by wyrwać się z tego marazmu. Za brak konkretnych decyzji w życiu, fatalizm i czarnowidztwo, zostanie im odebrana wszelka decyzyjność po śmierci.

2. Krąg drugi: pożądanie

Drugi krąg piekieł to miejsce wyznaczone dla baranów. Osoby spod tego znaku nie zastanawiają się długo nad swoimi decyzjami, jeśli coś sprawia im przyjemność, po prostu to robią. W życiu kierują się pożądaniem, pragną rzeczy, pożądają ludzi. Biorąc to, co sobie wymarzyli, nie chcą nikomu uczynić krzywdy. Rzadko, jednak zanim coś zrobią, dostrzegają ewentualne konsekwencje swoich czynów. Wylądują więc w piekle, w miejscu przeznaczonym dla zachłannych, lubieżnych grzeszników.

Nie znalazłeś swojego znaku? Poszukaj go na następnej stronie.

ąg trzeci: łakomstwo

Trzeci krąg piekieł pochłonie wszystkie  nie znające umiaru wagi.  Osoby spod tego znaku, lubią imponować innym. Nie chodzi tu tylko o suto zastawiony stół, są głodne sukcesu, komplementów i pochwał. Jeśli więc urodziłeś się we wrześniu lub październiku, nie daj się zdominować złym cechom, które zawdzięczasz gwiazdom, w przeciwnym razie skończy się to dla Ciebie nieciekawie.

4. Krąg czarty: chciwość

Krąg czwarty pochłonie zachłanne strzelce. Osoby spod tego znaku żyją z dnia na dzień, a na pytanie: Mieć, czy być?, często odpowiadają mieć! Otaczają się drogimi przedmiotami, bajeranckimi gadżetami, luksusem, nierzadko dążąc do niego po trupach. Odpowiednia pozycja, władza i przywileje są dla nich często ważniejsze, od spokoju sumienia. Dlatego właśnie piekło pochłonie ich w całości.

ąg piąty: gniew

Krąg piąty czeka na wybuchowe, chwiejne raki. Osoby spod tego znaku są bardzo temperamentne i trudno z nimi wytrzymać. Nawet ich bliscy nie potrafią czasem nadążyć za ich zmieniającym się jak chorągiewka na wietrze nastrojem. Ich wybuchy gniewu są niekontrolowane i tak naprawdę nie do końca wiadomo, co wyprowadzi ich z równowagi, a co nie. W piekle jest miejsce na takie, znerwicowane typy.

W kręgu gniewu spotkają podobnych sobi. Czekają ich ciągłe, męczące kłótnie i wyrzuty, od których nigdy nie odpoczną.

6. Krąg szósty: herezja

Jeśli jesteś bykiem, istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że nie wierzysz w nic. Swoje życie przeżyjesz w poczuciu, że wszystko jest w Twoich rękach. Nawet kiedy w coś tam wierzysz, nie pozwolisz, by religia zrobiła z Ciebie marionetkę, masz swoje, niezachwiane zasady, własną moralność. Nie idziesz z innymi na ustępstwa. Taka postawa może sprawić, że wylądujesz naprawdę głęboko w piekielnych otchłaniach.

ąg siódmy: przemoc

Krąg siódmy przygotowany jest dla koziorożców. Osoby spod tego znaku zodiaku łatwo błądzą i bardzo często schodzą na złą drogę, pełną przemocy i brutalności. Brutalni mogą być nie tylko w okrutnych czynach, z łatwością może przychodzić im krzywdzenie innych np. niezwykle trafnymi, lecz okrutnie brutalnymi osądami. Na takich delikwentów w pozornie szczęśliwym, siódmym kręgu piekieł, czekają podobni im okrutnicy.

8. Krąg ósmy: oszustwo

Oszuści i wszelkiej maści manipulatorzy znajdą się w kręgu ósmym. Jeśli wierzyć zodiakowi, jest to poziom, na którym skończą lwy. Znak ten nie boi się kłamstwa, a tym, jak wiadomo, piekło jest wybrukowane. Jeśli więc łamiesz, manipulujesz, wkręcasz i oszukujesz innych dla swoich celów, wylądujesz naprawdę nisko.

ąg dziewiąty: zdrada

Dziewiąty, najniższy krąg piekieł zarezerwowany jest dla skorpionów. Osoby spod tego znaku, podobnie jak lwy, bez skrupułów wykorzystują kłamstwo do własnych celów. Między tymi dwoma znakami jest jednak zasadnicza różnica, skorpiony nóż w plecy wbija nawet najbliższym. Zdradzą, oszukają, wpuszczą w maliny, kierując się własnymi pragnieniami i swoim dobrem. Na takie osoby czeka najgłębsze miejsce piekła, szatan nie da się tak łatwo wykiwać.

NIEBO

Ryby trafią do nieba. Doprowadzi ich tam ich empatia i współczucie, którego nie boją się okazywać innym. Wspaniale odnajdą się pośród innych świętych, świadome jednak nienawiści innych znaków, które pozazdroszczą im łaskawego losu, który ich spotkał.

Kumpel szatana

Nie zechce Cię ani piekło, ani niebo i choć nie brzmi to, jak zaleta w rzeczywistości nią jest. Łatwo się przystosowujesz, znajdziesz więc miejsce pośród popleczników samego Księcia Ciemności. Szatan potrzebuje ludzi takich, jak Ty. Zapomnij o cierpieniach z grzesznikami, pożegnaj się też z grą na harfie ze świętymi. Czeka cię służba, za którą zostaniesz obficie wynagrodzony. Głowa do góry żołnierzu piekieł.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : rebelcircus.com

Reply