W przydomowych ogródkach znaleźli prawdziwe skarby. Nie sądzili, że ich ziemia kryje coś tak cennego!

Po wielkie skarby można wyprawiać się na koniec świata, a one tymczasem lubią leżeć niepokojone pod rabatką z kwiatami, przekonało się o tym już wiele osób.

Wielkie skarby zawsze pobudzały ludzką wyobraźnię. Każdy chciał znaleźć skarb, który zmieni całkowicie życie. Garniec złota albo chociaż mały mieszek. W różnych krajach prawo stanowi różne granice, co można ze znaleziskiem zrobić. Część państw wypłaca „znaleźne”, w wielu to, co znajdziesz na własnej ziemi, należy do ciebie. Przekopanie rabatki, czy przebudowa ogrodu okazała się, w przypadku ludzi poniżej, przepustką do wielkiego skarbu. Przekonaj się sam, co można znaleźć w przydomowym ogródku.

 

 

Ferrari
W 1978 roku dwójka dzieciaków bawiła się w kopanie dziury w ogródku za domem. Znaleźli coś, a prace przejęli dorośli. Okazało się, że w ogródku zakopane było Ferrari Dino 246 GTS. Policja sprawdziła auto, ustalili, że zostało skradzione, a śledztwo prowadzone po jego zniknięciu nic nie dało. Nikt nie ma pojęcia, jak auto znalazło się w ogródku w Los Angeles i to pod ziemią.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply