Matka zrobiła niemowlakowi manicure. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!

Matki uwielbiają chwalić się swoimi dziećmi. Często wrzucają mnóstwo słodkich zdjęć pociech na serwisy społecznościowe i z niecierpliwością czekają na lajki.

Zdarza się, że przesadzają. Zamieszczają fotografie półnagich maluchów, co jest bardzo niebezpieczne. Nigdy nie wiadomo, kto je ogląda i jak je później wykorzysta. Zachwycone macierzyństwem kobiety nie myślą o niebezpieczeństwach, jakie czyhają na dzieci, tylko różnymi sposobami walczą o większy zasięg pod zdjęciem.

W internecie nie brakuje nierozsądnych matek, które niechcący robią krzywdę maluchom. Ubierają je w wyzywające stroje, robią mocne makijaże czy przyklejają sztuczne rzęsy. Dziecko powinno być ubrane odpowiednio do wieku, a nie wyglądać jak przebieraniec. Kilkulatki mają jeszcze czas na zakołatanie butów na obcasach czy kabaretek. To nie tylko niesmaczne, ale też skrajnie nieodpowiedzialne. Takie zdjęcia to wielka zachęta dla zboczeńców i pedofilów!

boredomtherapy.com

Przeglądając instagramowy profil niejakiej @jocllet, natrafić można na zdjęcia pięknych fryzur i ciekawym makijaży. Szczególnie jedno ze zdjęć jest żywo komentowane. Nie przedstawia wcale zadbanych włosów ani wyrazistych ust, lecz małą dziecięcą rączkę z bardzo długimi paznokciami. Kobieta zrobiła swojemu dziecku manicure i pochwaliła się fotografią paznokci w sieci.

Jak zareagowali internauci? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : instagram.com

Reply