Nikt nie jest idealny, również osoby urodzone pod znakiem króla zwierząt. Sprawdźcie, jakie są główne wady zodiakalnych lwów

Powszechnie lew uważany jest za najszczęśliwszy znak zodiaku.

Lew to znak zodiaku podlegający żywiołowi ognia, któremu patronuje Słońce. Ludzie, którzy go noszą, mają bardzo energiczny temperament i są niezwykle dumni, ponieważ silnie wierzą w swoją wyjątkowość. Zawsze chodzą z podniesioną głową, przekonani, że inni ich podziwiają i naśladują.

 

Zodiakalne lwy mają dominującą osobowość i są bardzo honorowe. Cechuje je żywiołowe podejście do świata i nieodparta chęć działania. Nienawidzą nudy i mają spore ambicje. Często też narzucają swoją wolę otoczeniu, co wynika z ich władczego charakteru.

Nieokiełznany temperament lwów bywa kłopotliwy, co w połączeniu z innymi wadami sprawia, iż nie są ugodowym znakiem. Jeśli macie w swoim otoczeniu zodiakalne lwy, sprawdźcie, z jakimi ich wadami przyjdzie Wam się zmierzyć.

 

Próżność

Lwy uwielbiają być podziwiane i chwalone. Łakną komplementów i nawet nie zastanawiają się nad tym, czy miłe słowa głoszone pod ich adresem są szczerze. Same zaś mają bardzo wysokie mniemanie o sobie i uważają, że należy im się podziw. Przez nadmierną próżność wiele osób uważa, że lwami są przede wszystkim osoby płytkie.

Kolejne 6 wad zodiakalnych lwów, znajdziecie na dalszych stronach artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply