Podobno skorpion to najbardziej złośliwy znak zodiaku, ale czy na pewno? Sprawdźcie, jakie wady faktycznie są najpopularniejsze wśród skorpionów 

Ludzie spod znaku skorpiona zazwyczaj odznaczają się dość skomplikowanym charakterem.

Skorpion to znak, któremu patronuje Mars i Pluton. Mieszanka wpływu tych dwóch planet sprawia, że skorpiony zarówno lubią demonstrować swoją siłę czy męstwo, ale także nie boją się uzewnętrzniać swoją wrażliwość, poszukując rzeczy wyjątkowych i tajemniczych.

 

Skorpion to ambitny znak zodiaku, a ludzie pod nim urodzeni, nie boją się działać i realizować swoje marzenia. W sukcesie pomaga im ogromna wytrzymałość na stres, dlatego nie przejmują się wieloma sprawami, które innym spędzają sen z powiek.

Stereotypowo uważa się, że ludzie spod znaku skorpiona mają bardzo ciężkie charaktery, są nieczuli i złośliwi. My sprawdziliśmy ten stereotyp i dotarliśmy do 7 wad, które najczęściej pojawiają się wśród osób urodzonych między 23 października a 22 listopada.

 

Mściwość i pamiętliwość

Skorpiony rzadko wybaczają i nigdy nie zapominają wyrządzonym im krzywd. Kiedy ktoś je urazi, szybko planują zemstę, którą lubią zrealizować na zimno, gdy najbardziej zaboli ich wroga. W swej mściwości są przebiegłe i wyrafinowane, często krzywdzą innych w tzw. „białych rękawiczkach” i nie lubią okazywać litości.

Kolejne 6 wad skorpionów znajdziecie następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply