Dasz wiarę, że to ta sama osoba? Metamorfoza tego żołnierza powala na kolana!

Kiedyś dość łatwo można było rozpoznać kobietę i mężczyznę, dziś to już nie jest takie proste.

Niemal wszystkie panie były delikatnymi i uroczymi niewiastami, ubranymi w zwiewne sukienki, a panowie charakteryzowali się umięśnioną budową ciała i wręcz ociekali testosteronem. Nie trudno było zatem odróżnić jedno od drugiego. W obecnych czasach co niektórzy mogą mieć z tym problem, bowiem faceci nieco zniewieścieli i czasem strojem oraz zachowaniem bardziej upodabniają się do kobiet. Wkładają obcisłe ubrania, noszą torebki, malują paznokcie, robią mocne makijaże…

ok.ru

Złośliwi twierdzą, że to wina zniesienia obowiązkowej służby wojskowej. Chłopców nie ma kto nauczyć bycia męskim i odważnym, dlatego stoją się w damskie ciuszki, chodzą do solarium i przyklejają sztuczne rzęsy. Czy jest to prawdą? Okazuje się, że nie do końca, ponieważ istnieją przypadki, gdy nawet wstąpienie do armii nie pomogło wyeliminować żeńskich pierwiastków. Przypadek Matthewa Avediana jest na to dobrym dowodem. Jego historię i niesamowitą metamorfozę chcemy wam dziś przybliżyć.

imgur.com

Gdybyś spotkał na ulicy piękną Sonę Avedian, pewnie nigdy byś nie podejrzewał, że kiedyś służyła w US Marine i urodziła się mężczyzną. Przez większość życia żyła jako Matthew Avedian i strasznie męczyła się w męskim ciele. Już w wieku 4 lat zorientowała się, że jej płeć powinna być inna. Źle czuła się w swojej skórze i uważała się bardziej za dziewczynką niż za chłopca. Miała zupełnie inne zainteresowania niż jej rówieśnicy i wolała bardziej damskie zabawy.

Jak potoczyły się jej dalsze losy? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply