Przez głupi przesąd ludzi ten żółw cierpiał latami, to cud, że przeżył i udało się mu pomóc

Tradycje są potrzebne ludziom, mamy wiele przesądów i zachować, które nie mają logicznego uzasadnienia, ale tak po prostu się robi, jednak nie zawsze jest to dobre.

Każdy z nas zrobił coś, co nie do końca miało sens na logikę, ale inni tak robili, więc należy podtrzymać tradycję. Wiąże się to z wieloma aspektami życia np. przypinaniem kłódek na mostach, by pokazać wieczną miłość. Popularne też jest wrzucanie do fontanny pieniążków, by jeszcze raz wrócić w to miejsce. W Rzymie takie pieniądze są wyławiane i przeznaczane dla biednych, ale nie wszędzie tak jest.

Przez ingerencje człowieka w środowisko miejsca, gdzie zwierzęta mogą żyć spokojnie i bez kontaktu z ludźmi. A jest to jedyny sposób, by mogły żyć długo i w zdrowiu. Ludzie mają bardzo złe zwyczaje produkowania ton śmieci i co gorsza, wyrzucania ich bezmyślnie gdzie leci. To zatruwa wody i sprawia, że zwierzęta je zjadają, a przez to cierpią i umierają. Kiedy grupa naukowców zbadała wyraźnie chorego żółwia, nie sądziła, że odkryje takie rzeczy w jego żołądku.

Na kolejnej stronie dowiesz się, co biedak miał w żołądku. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viralnova.com

Reply