Przez 10 lat mówił żonie, że jest paskudna i odmawiał jej seksu. W końcu kobieta nie wytrzymała, wzięła nóż i… urżnęła mu genitalia!

Przekroczenie granicy czyjeś wytrzymałości, może mieć poważne skutki.

Każdy mężczyzna ma jakieś wady, więc nie ma idealnych mężów. Widz zatem polega na tym, by związać się z facetem, którego złe cechy jest się w stanie zaakceptować. Tłumienie frustracji z powodu fatalnego zachowania małżonka, nie jest dobrym rozwiązaniem i w końcu może prowadzić do tragedii.

Czego kobiety oczekują od swoich mężów? Wielu rzeczy, ale przede wszystkim okazywania miłości… Miłe słowo, czuły gest, pomoc w codziennych obowiązkach – to zachowania, które według kobiet dowodzą gorącego uczucia.

Niestety wielu panów nie okazuje swych uczuć. Powodem bywa wrodzona skrytość, wstydliwość lub pogląd, że okazywanie czułości i wrażliwości jest mało męskie. Panowie są też oschli dla swoich żon, bo po prostu przestali je kochać, bądź nigdy ich uczucie do nich nie było szczere.

Rita Yadav pochodzi z Indii i jak wiele swoich rodaczek, wyszła za mąż młodo, w wieku zaledwie 17 lat. Jej życiowym wybrankiem został Ved Prakash. Po ślubie kobieta zamieszkała wraz z mężem w miejscowości Khora Colony, w stanie Uttar Pradesh na północy Indii.

Niestety małżeństwo okazało się mało udane, ponieważ Ved niemal od początku unikał kontaktu z żoną, a z roku na rok było coraz gorzej. W kobiecie zaczęła więc narastać złość i frustracja, które pewnego dnia wybuchy z ogromną siłą.

Ciąg dalszy tej historii o potrzebie miłości i krwawej zemście, znajdziecie na kolejnych stronach artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wereblog.com

Reply