Żona kupiła sobie luksusową torebkę za WŁASNE pieniądze! Oburzony mąż zaatakował ją w mediach społecznościowych

Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią zakupy.

Udają się do butików, gdy są szczęśliwe, smutne, zestresowane czy znudzone. Niekiedy na sukienki, spodnie, buty czy torebki wydaja kolosalne sumy pieniędzy. Ten nawyk może czasem zrujnować relacje partnerskie. Szczególnie jeśli mąż czy chłopak nie popiera wydawania dużych sum pieniędzy na ubrania i dodatki.

Pewien mężczyzna z Hangzhou w Chinach zawsze uważał, że jego żona jest prostą, niematerialną kobietą, która ma do szczęścia już wszystko. Był jednak w błędzie. Któregoś dnia odkrył, że kobieta kupiła sobie strasznie drogą torebkę od projektanta. Przeznaczyła aż cztery swoje wypłaty, aby ją nabyć. Lin Hai był tak zszokowany zachowaniem swojej ukochanej, że postanowił podzielić się swoją historią w mediach społecznościowych.

Nagle poczułem, że nie znam swojej żony. Nie mogłem uwierzyć w to, że ciężko pracowała przez cztery miesiące i wszystkie zarobione pieniądze przeznaczyła na torebkę, którą noszą bogate kobiety. Mimo że zarabiam teraz więcej w porównaniu z ostatnimi latami, wcale nie jesteśmy bogaci!

Jeśli zarabiasz 4000 RMB miesięcznie i chodzisz w torebce za 20 000 RMB, ludzie będą myśleć, że nosisz podróbkę. Nie rozumiem tego, nosisz designerską torbę, ale nie masz w niej pieniędzy, o co w tym chodzi?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply