Zostawiła dzieci pod opieką sąsiadki, ta uznała z kolegami, że zabawnie będzie zamknąć dziecko w suszarce!

Kiedy Missy Camp musiała załatwić pilną sprawę, poprosiła o zajęcie się córkami sąsiadkę. Nie maiła pojęcia, że ten jeden dzień zmieni ich życie! Słyszała, że 14-letnia sąsiadka dorabia sobie przy opiece nad dziećmi. Znała ja od lat i dziewczynki też. Zaufała dziewczynie, że zaopiekuje się jej 5-letnią i 3-letnią córeczką. 

Gdy po kilu godzinach wróciła do domu zastała straszny widok. Dopiero po czasie udało się jej przekonać starszą córkę, by powiedziała co się stało. Mieszkanie było zniszczone, meble połamane. Na ziemi leżało pudełko po Xanaxie – lekach psychotropowych i puszki po piwie, rzeczy były porozrzucane. Jednak najgorsze było przed matką!

1-missy


Jak się okazało, młoda sąsiadka zaprosiła do nieswojego domu kolegów, z którymi urządziła sobie imprezę. Podczas niej wymyślili, że powtórzą filmik widziany na Youtubie, na którym jakiś obłąkaniec wrzucił kota suszarki i zwierze biegało po ścianach! Zamiast kota do pralki włożyli maleńką Raelyn! Gdy spała przenieśli ją do suszarki i tam zamknęli, maleństwo było przerażone.

2-missy

 


Raelyn bardzo to przeżyła. Nie tylko siniaki i otarcia jakich się nabawiła, ale także strach jaki przeżywa boli do dziś! Dziewczynka z wesołej i biegającej wszędzie 3-latki zmieniła się w smutną i cicha dziewczynkę. Teraz boi się odejść od mamy na krok, tuli się i szuka jej w zasięgu rączek.

Zobacz, co na całe wydarzenie powiedziała policja. 

3-missy


Policja bada sprawę, trudno jest coś dokładnie ustalić, bo nie wiadomo, co to byli za chłopcy, skąd tam się wzięli. A zeznania 5-latki nie wystarczają. Missy stwierdziła, że nie da za wygraną póki ci dranie nie zostaną ukarani.

Zobaczcie co zrobili maleńkiej dziewczynce:

4-missy 5-missy 6-missy

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply