Niemieccy naukowcy udowodnili, że istnieje życie po śmierci

Zdumiewająca dla niektórych a dla innych oczywista wiadomość została ogłoszona przez lekarzy i psychologów z Techniche Universität w Berlinie. Zespół ekspertów twierdzi, że istnieje życie po śmierci w jakiejś formie, co zostało uzasadnione przez eksperymenty kliniczne. Informacja ta pojawiła się w wynikach badań prowadzonych przez lekarza, który prowadził badania u pacjentów u których śmierć kliniczna trwała przez około 20 minut, zanim zostały przywrócone do życia. 

Przez 4 lata badano 944 wolontariuszy, a także wpływ adrenaliny, która wpływa na możliwość wybudzenia pacjenta i sprawia, że nie zostaje uszkodzony jego układ nerwowy. Po śmierci klinicznej następuje śpiączka, a po 18 minutach wybudzenie pacjenta.

LIFE-AFTER-DEATH

Wybudzenie po tak długim czasie udawało się dzięki maszynie do reanimacji, która może reanimować człowieka nawet godzinę.  Eksperyment dr Bertholda Ackermanna i jego zespołu był ściśle monitorowany. Wyniki są jednoznaczne, wszystkie osoby miały zachowane wspomnienia „z drugiej strony”. Wspomnienia są bardzo podobne, istnieją tylko drobne odchylenia.

Większość świadectw podaje, że było to uczucie oderwania od ciała, lewitacji, całkowity spokój i bezpieczeństwo, obecność światła i ciepła.

Chcesz wiedzieć, co jeszcze odkrył zespół lekarzy? Zobacz na następną stronę!

micheleknight.com

after

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : viralsection.com


Reply