Życzenia na 18. urodziny: dla przyjaciółki, dla córki, dla chłopaka. Poważne i śmieszne

8. Dzień dobry śliczna! Malując się dziś przed lustrem pomyśl, że jesteś odważniejsza niż sądzisz, silniejsza niż uważasz, mądrzejsza niż przypuszczasz i dwa razy bardziej piękna niż kiedykolwiek sądziłaś!

9. Z okazji Twoich 18. urodzin zdradzę ci sekretny przepis na szczęście, który odziedziczyłam po prababci: 0.5 kg miłości, 1 szczypta zazdrości, 100 gram zaufania, kropelka na nerwach grania, 6 deko cierpliwości, 3 dkg wyrozumiałości, 10 łyżek humoru i drugie tyle wigoru!

10. Podbijaj serca facetów nadzianych, tych zwariowanych i tych kochanych, życzę ci dużo zdrówka też oczywiście, żebyś się czuła wprost zajebiście, bo jesteś laską niesamowitą, aurą przebojowości widocznie spowitą, więc kochana pozostań po prostu sobą i bądź naszej mieściny najlepszą ozdobą!

11. Życzenia dla Ciebie: nie zerkaj za siebie, idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie, kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze, lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków, przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj.

12. Wszystkiego najlepszego Misiaku, to już 18-stka, mój równiaku! Skończyły się czasy wczesnego wracania, i z rana wiecznego rodziców narzekania. Trochę szaleństw nie zaszkodzi, póki w życiu się powodzi. A więc… Szalej, pij i baw się śmiało, ale zachowuj się, jak na dorosłego przystało.

Życzenia na osiemnastkę dla córki i wnuczki znajdziesz na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply