Życzenia na 18. urodziny: dla przyjaciółki, dla córki, dla chłopaka. Poważne i śmieszne

Życzenia na 18 : dla córki

Życzenia na 18. od matki są jedne z najważniejszych. To właśnie matka wraz z ojcem odpowiadają za wychowanie dziecka, dlatego ważne jest, aby dali mu odpowiednie wskazówki na przyszłość. Życzenia na osiemnaste urodziny dla córki muszą płynąć z głębi serca, być piękne, szczere, motywujące. Życzenia składane córce przez matkę powinny być podsumowaniem jej młodzieńczych lat i zachętą, aby odważnie i z podniesionym czołem wkroczyć w dorosłość.

Poniżej życzenia na 18. dla córki lub syna

1. Magiczna granica dziś przekroczona, osiemnastka nareszcie skończona. Dorosłość jest sprawą poważną, więc musisz wiedzieć rzecz bardzo ważną.
Przyjemności Cię czeka wiele z pewnością, ale i odpowiedzialność wiąże się z dorosłością. Podejmuj więc decyzje dobrze przemyślane, aTwoje życie będzie udane.

2. 18-ście lat temu ktoś przyszedł na świat, bez majtek, butów i innych atrybutów, spełniając rodzicom marzenia i sny. To właśnie byłeś Ty.

3. Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie,
które warto przeżyć…


4. Udanego startu w dorosłe życie, szczęścia, radości, pomyślności i napotkania na swojej drodze życia, samych wspaniałych ludzi.

5. Rozsądku w życiu, umiaru w piciu, dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia, ciągłej radości, szczęścia w miłości, przyjaciół nowych, snów kolorowych, rodziny licznej, pociechy ślicznej, wspaniałej pracy, wysokiej płacy, domu z ogrodem, psa z rodowodem, pomysłów wielu, dojścia do celu, rekordów bicia i stu lat życia.

6. Do odważnych świat należy. Uwierz w siebie! Stań przy sterze! Poznaj teraz nowe porty, niech serce będzie Ci mapą, a uśmiech paszportem.

7. Dorosłości czas już nastał, czas dzieciństwa w tyle został. Chociaż wiele wciąż przed Tobą, pozostawaj zawsze sobą.

8. Nie daj sobie w kasze dmuchać, dobrych rad się staraj słuchać. Rób pieniądze, lecz uczciwie, traktuj wszystkich sprawiedliwie. Szanuj zdanie innych ludzi, kochaj to, co Miłość budzi. I nie pozwól, by przykrości, pozbawiały Cię radości.

9. W dniu wejścia w dorosłych świat niech wszystkie smutki odejdą w dal. Niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem długich i szczęśliwych lat.

10. Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply