Życzenia na 18. urodziny: dla przyjaciółki, dla córki, dla chłopaka. Poważne i śmieszne

Życzenia na 18 : dla wnuczki

Jeśli jesteś babcią i szukasz życzeń dla swojej wnuczki, dobrze trafiłaś! Podpowiemy ci, co życzyć na 18. urodziny wnukom. Życzenia powinny płynąć prosto z serca i sprawić, aby solenizant długo je pamiętał. Dziadkowie zazwyczaj stawiają na poważne, mądre i życiowe przesłania, które trafią do młodych i szalonych osób.

Oto życzenia na 18 od babci lub dziadka

1. Na osiemnaste urodziny Twoje, przyjmij szczere życzenia moje. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i dużo jedzenia. Co byś zdrowa była, dzieci za dużo nie rodziła, życiem się nacieszyła, i wszystko, co chciała, to robiła. Co by te chłopaki za Tobą latały i rąk pod spódnicę nie wkładali. Aby drzwi za mocno nie trzaskały i żeby wróbelki zawsze Ci mile ćwierkały.

2. Z okazji Twego święta życzę Ci, kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego, żebyś potrafiła cieszyć się z życia w każdym jego momencie. Aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałaś, żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogoda ducha na co dzień.

3. Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciół i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą, z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć… Życzę Ci, byś nigdy nie stała się zbyt dorosła na to, aby umieć się cieszyć najdrobniejszymi sprawami i trzymaj szczęście swe za ręce!

4. Życzę radosnego wejścia w dorosłe życie, młodości, radości, przyjaciół, na których nigdy się nie zawiedziesz oraz miłości najbliższych.

5. Osiemnaście lat czekałeś, by dorosłym wreszcie być. Dziś marzenia swe spełniłeś, zaczniesz pełną piersią żyć. Lecz pamiętaj, że przed Tobą jeszcze wiele, wiele lat. Żyj więc mądrze, w zgodzie z sobą, a cudowny będzie świat!

6. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i dowagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszytko i zabuduj z tego życie, które warto przeżyć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply