Życzenia na 18. urodziny: dla przyjaciółki, dla córki, dla chłopaka. Poważne i śmieszne

Życzenia na 18 : dla chłopaka, dziewczyny

Co życzyć chłopakowi lub dziewczynie na 18.? Jeśli jeszcze tego nie wiesz, podpowiemy Ci kilka życzeń, zarówno tych poważnych jak i śmiesznych. Osiemnaste urodziny są niezwykle ważne dla młodych ludzi i przeważenie chcą dzielić to szczęście ze swoją sympatią. Oprócz prezentu warto powiedzieć lub napisać coś miłego, co zapadnie na długo w pamięć. Życzenia urodzinowe są także doskonałą okazją, aby wyznać miłość i powiedzieć jak bardzo zależy Ci na chłopaku lub dziewczynie.

Poniżej życzenia, które możesz złożyć na 18. chłopakowi lub dziewczynie

1. W dniu 18. urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu. Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała. I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój.

2. W dniu Twego święta pewna osoba o Tobie pamięta. Pamięta o Tobie i śle życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie. Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, być pogodne miał dni z głębi serca życzę Ci!

3. Życzę Ci tylko jednego: miłości. Miłości do siebie – abyś prawdziwie kochając siebie, nauczył się kochać innych. Miłości do życia – aby każdy poranek wywoływał uśmiech na Twojej twarzy już samym faktem, że właśnie nastąpił. Miłości do ludzi – abyś od przyjaciół wiele oczekiwał jednocześnie niczego nie żądając, a nieprzyjaciół potrafił wprawić w zdumienie swoim postępowaniem wobec nich. Miłości do przyrody – aby każdy wschód słońca, zachód, widok ze szczytu góry powodował w Tobie nieopisaną, dziecięcą radość.

4. W dniu Twoich urodzin życzę Ci kochanie, abyś na każdy temat miał swoje zdanie. Tylko nie wtedy, kiedy kłócisz się ze mną, bo ja posiadam wiedzę tajemną. I prawie zawsze to ja mam rację, zapamiętaj dobrze tę informację!  Życzyć Ci chcę z serca całego, imprezy dzisiaj do upadłego!

5. Sto lat kochanie życzyć Ci będę, z prezentem pierwsza do Ciebie przybędę! Dziękować za każdą wspólną chwilę, życzyć kolejnych spędzonych tak mile. Spełnienia marzeń, sukcesów wielu, grubej gotówki zawsze w portfelu. Szczęścia i radości dnia każdego, a problemu ani jednego!

6. Dziś jest taki dzień, w którym smutki idą w cień a marzenia się spełniają 
i otuchy dodają. Każdy składa Ci życzenia: szczęścia, zdrowia, powodzenia. A ja życzę Ci miłości i radości oraz życia bez przykrości. Żeby każdy dzień był taki, w którym słonko daje znaki o wierności i miłości.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply