Piękne i niebanalne życzenia z okazji rocznicy ślubu

Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko w życiu kochającej się pary, ale też dla ich bliskich. Tego dnia warto więc pamiętać o świętującej parze, złożyć im życzenia oraz gratulacje.

Niektóre pary cenią sobie swą prywatność tak wysoko, że swój jubileusz obchodzą tylko we dwoje.

Inne jednak chcą się dzielić swą radością z najbliższymi, organizują więc przyjęcia dla rodziny i przyjaciół. Wszyscy, którzy kibicowali im i trzymali kciuki, by ich uczucie nie gasło, ale stawało się jeszcze silniejsze, mają okazję pogratulować małżeństwu wytrwałości i konsekwencji. Pochwalić sposób, w jaki para poradziła sobie z drobnymi kryzysami itd.

Rocznice ślubu

Życzenia z okazji rocznicy ślubu składają sobie sami małżonkowie oraz ich najbliżsi. W ciepłych słowach, kierowanych do obchodzącej jubileusz pary warto podkreślić staż, który zakochani mają w związku. Każda rocznica ślubu nazywa się inaczej. Najpopularniejsze są: złote gody (pięćdziesiąta rocznica) oraz srebrne gody (dwudziesta piąta rocznica ślubu). Znane są również gody drewniane (5-lecie małżeństwa) oraz rocznica kryształowa (15 lat pożycia małżeńskiego).

Te nazwy mogą stanowić sugestię, co do tego, jaki prezent ofiarować świętującym, znakomicie ubarwiają również składane tego dnia życzenia. Czego więc winszować zakochanym, który przeżyli wspólnie pierwszy rok, 5, 15, 25, czy też 50 lat?

Życzenia na rocznicę ślubu: gratulacje, SMS, na Facebooka

1. „Z okazji rocznicy ślubu przesyłamy najserdeczniejsze życzenia: miłości z roku na rok coraz dojrzalszej, rozumienia się bez słów, wielu wspólnych życiowych gór do zdobycia, mnóstwa zrealizowanych marzeń i aby Wasze cudowne brzdące, gdy dorosną powiedziały Wam, że chcą, aby ich małżeństwa były takie same jak Wasze.”

2. „Z okazji … Godów! Najserdeczniejsze gratulacje
Oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia
Na dalsze lata wspólnego życia.
Składają … Przesyłając gratulacje!”

3. „Dzisiaj jest Wasze wspólne święto. Obchodzicie rocznicę ślubu. Jednego z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Pielęgnujcie Waszą miłość wciąż tak pięknie i dbajcie o nią, by mogła trwać wiecznie.”

4. „Z okazji … godów życzymy Wam zdrowia, siły i uśmiechu. Abyście wspólnie przeszli przez jesień swojego życia. A na brylantowych godach byli gotowi znów zatańczyć swój pierwszy ślubny taniec.”

5. „Szczęśliwej podróży
Do kolejnych Jubileuszy!
Niech dobry los się kłania w pas.
Sto lat, sto lat jeszcze raz!”

6. „W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: Tak, chcę więcej.”

7. „Drodzy Jubilaci. Z okazji tak pięknej rocznicy ślubu, złotych godów, składamy serdeczne życzenia. Długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha i doczekania się kolejnych jubileuszy. Błogosławieństwa Bożego i opieki Aniołów Stróżów.”

8. „… lat temu przysięgaliśmy sobie wierność i miłość nieskończoną. W tym dniu ludzie dowiedzieli się, że zostałaś moją żoną. Przez te lata całą swoją miłość na mnie przelewałaś. Dzisiaj Ci dziękuję, że to mnie wybrałaś.”

9. „Dzisiaj wieść mamy niesłychaną, bo obchodzicie rocznicę drewnianą. Z tej okazji ślemy gratulacje i życzenia rozkwitu małżeńskiego pożycia, dużo miłości i coraz to nowych cudownych rzeczy wspólnie do odkrycia.”

10. „Z okazji kolejnej rocznicy ślubu życzę Wam, żebyście każdego dnia patrzyli z uśmiechem na dalszą wspólną przyszłość. Żeby codzienność nigdy nie przyćmiła Waszej wspaniałej miłości.”

11. „Składamy najserdeczniejsze życzenia – wszelkiej pomyślności, spełnienia wspólnych marzeń, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia. Zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień.”

12. „Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem. Zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.”

Przejdź na następną stronę po kolejne życzenia na okoliczność rocznicy ślubu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : gazetakrakowska.pl, prezenty-i-zyczenia.pl, expressilustrowany.pl, wierszolandia.pl

Reply