Piękne i niebanalne życzenia z okazji rocznicy ślubu

13. „Idźcie przez życie z dobrocią w sercu. Otoczeni ludźmi, których kochacie. Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia – nierozłączni!”

14. „Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami. By szczęście nie znało miary. By codziennie świeciło słońce. A Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.”

15. „To już 25 lat, kroczycie razem przez świat. Oboje na zawsze razem i już tak będzie na zawsze. Życzymy, aby złotą nitką się wspólne życie przędło.”

Piękne i niebanalne życzenia z okazji rocznicy ślubu

16. „Życzymy Wam, Kochani, miłości przez duże M, wzajemnej życzliwości, wyrozumiałości i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.”

17. „Stukał dzięcioł w lesie
I gadała sowa,
Że ta młoda para już nie taka młoda.
Więc czym prędzej śpieszę, z życzeniami w darze,
Niech nam żyją w zdrowiu, 100 lat młodej parze!”

Piękne i niebanalne życzenia z okazji rocznicy ślubu

18. „Z okazji Rocznicy Ślubu bukiet najwspanialszych życzeń, nieprzemijającej miłości i doczekania w szczęściu następnych Jubileuszy.”

19. „Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten Jubileusz milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych z wielkim w sercu wzruszeniem.”

20. „Wszystko, co tylko miłe na świecie. Wszystko, co tylko pomyślność wróży. Niech się wam w jedno ogniwo splecie i będzie szczęściem w życia podróży!”

Piękne i niebanalne życzenia z okazji rocznicy ślubu

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : gazetakrakowska.pl, prezenty-i-zyczenia.pl, expressilustrowany.pl, wierszolandia.pl

Reply