Niespotykane i trafne życzenia urodzinowe dla brata. Tymi słowami na pewno go zaskoczysz

Szczególna więź, którą mamy z rodzeństwem sprawia, że również życzenia urodzinowe, jakie składamy siostrom, czy braciom, powinny być niebanalne i wyjątkowe. Czego życzyć bratu?

Z nikim nigdy nie połączy nas ta sama chemia, co z siostrą, czy bratem.

Rodzeństwo jest dla nas wyjątkowe. To bracia oraz siostry uczą nas prawdziwego życia, przekazują prawdy, o których nie wypada mówić rodzicom, towarzyszą naszym pierwszym krokom, są pierwszymi „śmiertelnymi wrogami” i powiernikami sekretów. Grają w naszym życiu setki ról, a bez nich byłoby ono niepełne i z pewnością nudne.

Wyjątkowa więź

Z czasem więzy rodzinne między rodzeństwem nieco się rozluźniają. Rozpoczynamy dorosłe życie, przeprowadzamy się, usamodzielniamy, zakładamy rodziny. Nie zawsze są wtedy przy nas osoby, które niegdyś towarzyszyły nam cały czas. Rodzeństwo może być daleko, ale nigdy nie przestanie być dla nas wyjątkowe.

O szczególnie bliskich naszym sercom braciach, czy siostrach warto pamiętać zwłaszcza w dniu ich urodzin. Czego życzyć bratu tego wyjątkowego dnia? Życzenia urodzinowe dla brata mogą być zabawne albo tradycyjne i pełne ciepła, „od serca”. Oto kilka propozycji, które mogą Was zainspirować.

Życzenia urodzinowe dla brata: zabawne, tradycyjne, SMS

1. „W kalendarzu dzisiaj data,
urodziny mego brata.
Szybko więc imprezkę pędzę
I na piwie też nie szczędzę.
Niech Ci leci klawo życie
Baw się dzisiaj wyśmienicie.”

2. „Pomimo walk, kłótni i innych kuksańców, wciąż Cię kocham mój mały – wielki Braciszku! Mam nadzieję, że to będą najlepsze urodziny, jakie kiedykolwiek miałeś! Wszystkiego dobrego!”

3. „Drogi bracie życzę Ci samych
trafnych decyzji, szczęścia w
miłości, wielu wrażeń, niebanalnych
przygód, zawsze pełnego portfela
oraz szczęścia w spełnieniu
wszystkich planów życiowych.”

4. „Braciszku, byś miał życie nudne, słabe, za kochankę starą babę, złą opinię, podłe mienie, brzuch pustawy i kieszenie, a kłopotów co nie zliczę – tego właśnie Ci NIE życzę!”

5. „Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą, z życzeniami wszyscy walą: super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niczym nasz osiedla król, jesteś trendy, jazzy, cool! Sto lat Ciebie, Braciszku!”

6. „Kiedy jest się małym i ma się rodzeństwo,
Myśli sobie człowiek, że to przekleństwo.
Z perspektywy czasu inaczej się to ocenia,
I własnego brata bardziej docenia.
W moc miłości między rodzeństwem wierzę,
Więc w dniu urodzin życzę Ci szczerze,
Aby smutki z daleka Cię omijały,
A same przyjemności w życiu spotykały.”

7. „Dziś Twojego święta pora, już od rana wielki ruch. Stań przed lustrem, wciągnij brzuch! Jeśli nie chcesz się stresować, musisz ostro zabalować! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Braciszku!”

8. „W dniu Twych urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu i żeby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.”

9. „Nie ma lepszego kamrata
Nad rodzonego brata.
To z nim można pobalować
I z nim piwka zakosztować,
Gdy samochód się popsuje
On bez słowa zreperuje
On mnie wspiera a ja jego
Ja mam brata wspaniałego
I dlatego w dniu urodzin
Mój kamracie życzę Ci
Samych kolorowych dni!”

10. „Jeszcze niedawno ciągle się kłóciliśmy. A później przed mamą wzajemnie się kryliśmy. Tak wiele od tamtego czasu się zmieniło. Zmądrzeliśmy, spoważnieliśmy, lat nam przybyło. Dziś mój braciszku urodziny obchodzisz. I chyba w pełni się ze mną zgodzisz. Że to wcale nie jest przekleństwo. Mieć takie wspaniałe jak ja rodzeństwo!”

11. „W dniu Twoich kolejnych 18. urodzin życzę Ci entuzjazmu nastolatka, zapału dziecka
i doświadczenia staruszka. Niech życie upłynie Ci w ten sposób, abyś niczego nie żałował.”

12. „Braciszka mamy bardzo fajnego. Więc korzystamy z porad jego. On nas pociesza gdy nam jest źle. Za to my chcemy odwdzięczyć się. A dziś brat właśnie ma urodziny. Więc mu życzenia szczere złożymy. Bądź wciąż radosny, życiem się ciesz. Szczęścia zaznawaj każdego dnia. I sto lat życia niech Bóg Ci da.”

Przejdź na następną stronę po kolejne życzenia urodzinowe dla brata.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : skarbnicazyczen.pl, rymy.eu, powinszowania.pl

Reply