Życzenia na walentynki

13.  „Kocham i będę kochać bez końca, wśród dnia i wschodzącego słońca, wśród nocy, dnia i księżyca. Po prostu do końca życia.”

14.  „Tylko jedno słońce świeci, tylko jeden księżyc lśni, tylko jedno serce kocham, które nosisz właśnie Ty!”

15.  „Tu Twój Walentynek. Przypominam Ci, na wypadek gdybyś zapomniała, że za mną szalejesz, świata poza mną nie widzisz i spać przeze mnie nie możesz.”

16.  „Najdroższy! Chcę Ci podarować cały świat i jeszcze chronić Cię przed nim. Chcę być dla Ciebie Alfą i Omegą, a także wszystkim pomiędzy, ponieważ Ty jesteś dla mnie wszystkim.”

17.  „Kochać nie znaczy o kimś marzyć,
Kochać nie znaczy o kimś śnić,
Kochać to znaczy komuś wierzyć,
Kochać to znaczy dla kogoś żyć…”

18.  „O Tobie chcę myśleć, Myślę o Tobie. Nie chcę o Tobie myśleć, Myślę o Tobie. Chcę o innych myśleć, Myślę o Tobie. Nie chcę o nikim myśleć, Myślę o Tobie.”

19.  „Dzisiaj chcę Cię pocałować, Dzisiaj skradnę Ci całusa. Może w tłumie na ulicy, albo gdzieś w autobusie. Dziś Cię, miła pocałuję, Jeszcze nie wiem, gdzie to będzie. Ale wiem, że Ciebie kocham. Chcę być z Tobą, Zawsze, wszędzie.”

20.  „W Walentynki piękny Świat
więc Ci życzę uroczyście:
żyj przynajmniej dwieście lat!
…ze mną, oczywiście!”

21. „Karmimy naszą miłość już od tylu lat, opiekujemy się nią jak największym skarbem dostępnym na świecie, cieszymy się z niej jak z widoku letniej tęczy na niebie. Niech 14 lutego, święto wyjątkowe, bo wszystkich zakochanych, będzie dla nas symbolicznym dniem szczególnego przypomnienia sobie, jak bardzo nam na sobie zależy. Tak jak dzieci świętują Dzień Babci i Dziadka, mimo że kochają ich przez cały rok, tak my radujmy się w Dzień św. Walentego z naszej bezgranicznej miłości, która od momentu połączenia nas, stała się sensem naszego życia. Kocham Cię, moja Walentynko.”

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wikipedia.org, walentynki.dlastudenta.pl, gazetakrakowska.pl


Reply