Teściowa założyła na ślub syna taką samą suknię ślubną jak panna młoda! Goście nie odrywali od niej wzroku

Przyjęło się, że na ślubie biały kolor jest zarezerwowany wyłącznie dla panny młodej.

Niegrzecznością jest, gdy inna kobieta pojawi się na ceremonii w bieli, jednak takie sytuacje się zdarzają i to dość często. Jedni po prostu nie wiedzą o tym zwyczaju, drudzy kompletnie się nim nie przejmują, a jeszcze inni robią to celowo, aby zwrócić na siebie uwagę i zrobić pannie młodej konkurencję.

Nie od dziś wiadomo, że teściowe nie przepadają za swoimi synowymi. Oczywiście nie jest tak w każdym przypadku. Zdarzają się super teściowe, które są życzliwe, pomocne i dobrze nastawione do żon synów. Synowe wręcz je uwielbiają i niekiedy kochają bardziej niż swoje matki. Takie sytuacje to jednak wyjątki. Rzeczywistość pokazuje, że między teściową a synową często dochodzi do różnicy zdań, sprzeczek czy złośliwości.

Pewna kobieta z Wisconsin w USA zamieściła w grupie na Facebooku zdjęcie swojej ciotki w sukni ślubnej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby pojawiła się w takim stroju na własnym ślubie. Ona jednak przyszła w białej kreacji na ślub i wesele własnego syna. Oczywiście wzbudziła tym niezłą sensację i niezadowolenie synowej, która chciała w tym dniu czuć się wyjątkowo, jednak to teściowa skradła jej wielki dzień.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply