Co to dziecko robiło na norweskim fiordzie? Wszyscy są w szoku!

Preikestolen jest popularną atrakcją turystyczną Norwegii. Jest to płaska, prostokątna skała z urwiskami po trzech stronach.

desktop-1410901836

Preikestolen jest otwartą przestrzenią. Nie ma ogrodzenia, które by ingerowało w naturalne piękno tego miejsca, więc turyści powinni polegać na swoim zdrowym rozsądku. Przez wiele lat nic nie wzbudzało emocji, turyści przyjeżdżali robili sobie zdjęcia odjeżdżali. W ubiegłym roku był jeden przypadek samobójstwa, ale poza tym nie było nic czym można by się martwić.

is Kitching nie umieścił na Twitterze zdjęcia tej pary:


2

Tak, to dziecko na krawędzi urwiska.

Turysta Fred Sirevåg zauważył parę, która położyła dziecko na krawędzi, by zrobić mu zdjęcia. Niektórzy w koło zainteresowali się parą, ostrzegając, że dziecko może spać z klifu i zginąć. Rodzice byli bardzo lekkomyślni.
Fred Sirevåg siedział w oddaleniu od krawędzi, jednak sam mówi, że wielu ludzi podchodzi bardzo blisko końca klifu by uzyskać najlepsze ujęcia. Oczywiście jako dorośli rodzice powinni wiedzieć, co robią! Na szczęście nic się nie stało i rodzina udała się na dalsze zwiedzanie.

/> Dyrekcja parku i tak nie wyraża zgody na ogrodzenie lub znaki ostrzegawcze. „To psuło by całe doświadczenie”, mówi dyrektor i zaznacza, że sam przychodzi tu z dziećmi i trzyma je w bezpiecznej odległości od krawędzi. A poza tym ogrodzenie zawsze można ominąć.
3A może po prostu ludzie powinni myśleć i nie kłaść dzieci na urwiskach?

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : thelocal.no

Reply