Co powinna najpierw zrobić matka: przewinąć czy nakarmić noworodka? Ta zagadka podzieliła wielu internautów!

Nie ma jednej uniwersalnej recepty na wychowanie i opiekowanie się dzieckiem.

Młodzi rodzice chcieliby, aby taka recepta właśnie istniała, gdyż łatwiej by im było podołać trudom rodzicielstwa. W dzisiejszych czasach młoda mama jest zdana często sama na siebie. Młodzi przeważnie decydują się na mieszkanie z dala od rodziców oraz teściów i gdy pojawi się dziecko, nie mają kogo zapytać o radę. Często proszą o pomoc internautów, a jak wiadomo, w sieci można przeczytać przeróżne rzeczy.

Niektóre są faktycznie przydatne, inne zaś kompletnie niepotrzebne. Zdarza się, że internetowe porady wprowadzają rodziców w błąd. Myślą, że otrzymają szybką i pomocną odpowiedź, tymczasem czytają błędne wskazówki i szereg innych, niepotrzebnych rad. Podobnie było i w tym przypadku.

Pewna młoda matka zapytała na forum internetowym bardziej doświadczone kobiety, co powinna zrobić najpierw podczas wieczornych pobudek dziecka: nakarmić je czy przebrać?

Chodziło o malutkiego chłopczyka, który niedawno rozpoczął drugi tydzień życia. Młoda matka niedawno wyszła ze szpitala i średnio radziła sobie z macierzyństwem. Nie mogła liczyć na pomoc swojej mamy, więc spytała bardziej doświadczone kobiety na forum. Okazało się, że większość odpowiedzi, które otrzymała, były złe! Wypowiedziała się później na ten temat położna z wieloletnim stażem. Wytłumaczyła wszystkowiedzącym mamom, co robią źle i podsumowała ich cenne rady w bardzo dosadny sposób.

Rozwiązanie zagadki i wypowiedź położnej ujawnimy za jakiś czas. Tymczasem czekamy na wasze propozycje.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply