Noworodek przytula swoją mamę zaraz po porodzie! ❤ To wideo rozpuści twoje serce

Powitanie na świecie dziecka to jeden najbardziej wzruszających i niezapomnianych momentów w życiu żadnej kobiety.

Cudownie jest po raz pierwszy przytulić maleństwo, które przez 9 miesięcy nosiło się pod sercem. Związek między matką a dzieckiem rozwija się przez całą ciążę, dlatego po urodzeniu jest dla niego najbliższą i najukochańszą istotą na całym świecie. Jest przyzwyczajony do jej głosu, dotyku, zapachu i w późniejszym czasie nie wyobraża sobie, żeby mogło jej zabraknąć.

Malutka Agata Ribeiro Coelho przyszła na świat drogą cesarskiego cięcia. Zaraz po wyjęciu jej z brzucha matki lekarze położyli ją obok głowy kobiety. Dziewczynka zaczęła wyciągać do niej rączki i przytulać się do jej twarzy. Na filmiku można również dostrzec, jak noworodek próbuje ssać nos kobiety. Niektórzy twierdzą, że chce ją pocałować.

Zachowanie maluszka zdziwiło lekarza i pielęgniarki na sali. Wszyscy byli ogromnie wzruszeni zachowaniem małej Agaty. Nagranie trafiło do internetu, gdy dziewczynka skończyła 3 miesiące. Zachwyciło tysiące internautów z całego świata. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem niezwykłej więzi łączącej matkę i córkę. Pojawiła się również okazja do powspominania własnych porodów i macierzyńskich doświadczeń.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply