Dodaj te trzy składniki do szamponu i pożegnaj się na zawsze z wypadającymi włosami.To skuteczniejsze niż specjalistyczne kosmetyki!

Włosy wypadają z różnych powodów. Często do ich utraty przyczynia się długotrwały stres, menopauza, przewlekła choroba czy nieodpowiednie odżywianie. Również problemy z tarczycą i ciąża mogą je osłabić i przyspieszyć ich wypadanie.

Każdy chce mieć piękne, zdrowe i gęste kosmyki, dlatego też zaczynamy się martwić, gdy dostrzegamy, że na grzebieniu czy poduszce znajduje się coraz więcej włosów. Sięgamy po różnorodne kosmetyki i preparaty z apteki, które mają temu zapobiec. Czasem okazuje się, że nie trzeba wydawać fortuny na specjalistyczne środki. Wystarczy wiedzieć, co faktycznie kupić, aby poprawić stan skóry głowy i wzmocnić cebulki.

1


Oto co musisz kupić:

  • szampon o neutralnym pH (może być to kosmetyk dla dzieci)
  • olejek rozmarynowy
  • olejek cytrynowy
  • 2 kapsułki witaminy E

Olejek rozmarynowy doskonale pobudza przepływ krwi i hamuje proces przetłuszczania. Ma również działanie antygrzybiczne i antybakteryjne.

2


Olejek cytrynowy świetnie orzeźwia i ma właściwości antyseptyczne (odkażające). Niszczy drobnoustroje rozwijające się na skórze i dobrze ją oczyszcza.

lemon-906141_960_720


Witamina E – kupisz ją w każdej aptece. Zatrzymuje wypadania włosów i poprawia krążenie.

Sposób przygotowania i stosowanie na następnej stronie! 

e

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : myhealthybook.com

Reply