Dziewczyna postanowiła sprawdzić wierność chłopaka. Tego z pewnością się nie spodziewała!

W Ameryce coraz większą popularnością cieszy się kanał YouTube „To Catch a Cheater”. Dziewczyny, które mają podejrzenia, że ich chłopak je zdradza lub wręcz odwrotnie. Tych, którzy są podejrzewani youtuberzy śledzą i zbierają o nich informacje. Ci zaś, o których dziewczyny wiedzą, że się nie dadzą skusić są poddawani próbie.

Rezultaty są różne, niestety w większej ilości przypadków dziewczyny mają dobrą intuicję i ich mężczyźni okazują się oszustami. To bardzo przykre, zwłaszcza gdy związki trwają kilka lat.

boy


Kelly jest w związku z Davidem już jakiś czas. Jest pewna, że David ją nie zdradzi z przygodną dziewczyną (mimo to jednak testuje go!). Kiedy Kelly ogląda film, na którym podstawiona dziewczyna flirtuje z jej chłopakiem, nie ma zadowolonej miny. Chłopak wyraźnie cieszy się z podrywania i odpowiada na jej zaczepki. Kelly jest coraz bardziej wściekła, czuje się oszukana. Jednak gdy chłopak zaprasza dziewczynę do domu jest załamana, jej wściekłość osiąga zenit! Po chwili wychodzą z domu, a Kelly… no cóż, dopiero mina jej zrzedła :D

Zobaczcie sami!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply