Nie nadajecie na tych samych falach? To wina gwiazd! Zobacz z kim według zodiaku na pewno się nie dogadasz

Choć bardzo by się chciało, nie ze wszystkimi jest nam po drodze.

Ludzie, którzy dobrze dogadują się ze wszystkimi, niestety bardzo często okazują się fałszywi i nieszczerzy nawet ze sobą. Tak naprawdę na naszej drodze zawsze znajdzie się ktoś, kto już samą obecnością doprowadzi naszą krew do wrzenia. Będzie albo bardzo do was podobny i w związku z tym wasze charaktery będą się nieprzyjemnie ścierać, albo zupełnie inny i nie znajdziecie ze sobą wspólnych tematów.

Przyczyn, dla których niektórzy ludzie działają nam na nerwy jest cała masa. Czasem jednak tak naprawdę z ręką na sercu i zupełnie szczerze nie wiemy, czemu kogoś nie znosimy. Wskazówkę mogą jednak dać nam gwiazdy. W astralne przepowiednie można wierzyć albo nie.

Sami sprawdźcie, jak w waszym wypadku mają się one do rzeczywistości.

Ryby i baran

Zodiakalne ryby niewiele jest w stanie wyprowadzić z równowagi. Są to ludzie spokojni, wycofani o luźnym podejściu do życia. Jak na pływaków przystało, spokojnie dryfują przez życie nie niepokojąc się zbytnio i nie irytując prawie niczym. Jedyne co jest w stanie zdenerwować ryby, to ludzie agresywni i złośliwi. Za takich uważają baranów. Ci rogacze idą przez życie śmiało, są pewni siebie i nieco szorstcy w obyciu. Ich charakter działa na ryby jak płachta na byka.

Koziorożec i ryby

Jeśli jesteś koziorożcem do granic będą denerwować cię właśnie ryby. Nie będziesz umieć zrozumieć ich sposobu myślenia. Będziesz za to postrzegać ich marzycielstwo i idealizm za słabość, uznawać je za osoby leniwe, bez życiowego celu. Nie sposób będzie się wam dogadać.

Więcej par znaków zodiaku, którym nie sposób znaleźć wspólnego języka znajdziesz na następnych stronach. Zajrzyj tam koniecznie, jeśli jeszcze się nie znalazłeś/aś.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : rebelcircus.com