Ta mała dziewczynka codziennie czeka na swojego brata, by przywitać go, gdy tylko wróci ze szkoły

Dorastanie nie jest łatwe, zajmuje sporo czasu. Od chwili kiedy jesteśmy totalnie zależni od rodziców do czasu, gdy wszystkim wokoło pokazujemy, jak bardzo jesteśmy niezależni. Na szczęście, gdy ma się rodzeństwo łatwiej się z tym wszystkim uporać. 

Nawet jeśli wieź między rodzeństwem jest szorstka i brat z siostrą nie mogą się zgodzić. To zawsze w przypadku kłopotów mogą na siebie liczyć. Zwłaszcza jeśli chodzi o starszego chłopca i jego małą siostrzyczkę, zawsze będzie o nią dbał i pilnował, by nic jej się nie stało.

30


To rodzeństwo pokazuje, że ich wieź jest większa niż mogłoby się to wydawać. Ta dziewczynka codziennie, niezależnie od pogody czeka na swojego brata, by powitać go uściskiem. Zawsze biegnie, by się przywitać, a gdy raz się potknęła, mogła śmiało się wypłakać w ramie brata.

31


Chłopiec zawsze przytula siostrę i dba, by nie była zbyt blisko autobusu, gdy ten zacznie ruszać. To wprost urocze, jak bardzo są związani. Ich powitania powodują u wszystkich uśmiech i chęć, by przytulić własne rodzeństwo.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : diply.com

Reply