NASA sfotografowała „piękną i bestię”. To zjawisko jest poważnym ostrzeżeniem dla ludzkości!

Agencja kosmiczna NASA pochwaliła się niedawno zdjęciem oszałamiającej zorzy polarnej i jednocześnie wydała dość złowrogie oświadczenie dla wszystkich żyjących na Ziemii.

To przepiękne zjawisko sfotografowano nad jeziorem Thingvallavatn w Islandii, jeziorem, które „częściowo wypełnia usterkę”, dzielącą duże tektoniczne płyty Ziemi: euroazjatycką i północnoamerykańską.

Astronomowie twierdzą, że zorza ta to widoczne oznaki zjawiska, które może doprowadzić do upadku cywilizacji. Zorze powstają, gdy naładowane cząsteczki pochodzące ze słońca uderzają w ziemską atmosferę. Istnieją obawy, że na Ziemi może powstać super silny szkwał słoneczny, który spowoduje potężny chaos na całym świecie poprzez silne zakłócenie działania sieci komunikacyjnych, które zasilają niemal cały glob!

Podziwiaj piękno, ale bój się bestii. Piękno to zorza, która przybiera formę wielkiej zielonej spirali, widzianej między malowniczymi chmurami z jasnym Księżycem z boku oraz gwiazdami w tle.

Bestia to fala naładowanych cząsteczek, które tworzą tę cudowną zorzę. Pewnego dnia mogą upośledzić cywilizację.

Największa burza słoneczna wystąpiła w 1859 roku i została nazwana Zdarzenie Carringtona. Doprowadziła do najsilniejszej burzy magnetycznej na Ziemi.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply