Nie wiem, jak nazwać tych ludzi, bo na miano rodziców czy nawet opiekunów na pewno nie zasługują!

Każdy, nawet najbardziej troskliwy rodzic, od czasu do czasu popełnia błędy. To najzupełniej normalna rzecz, jednak są sytuacje, kiedy ci, którzy powinni troszczyć się o swoją pociechę, robią jej największą krzywdę… I dla czegoś takiego nie ma już żadnego usprawiedliwienia.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się szokujące wideo, przedstawiające dwóch mężczyzn dających dziecku zapalić papierosa i napić się alkoholu! Nic dziwnego, że zbulwersowani internauci podali je dalej, w rezultacie sprawiając, że ten niezwykle idiotyczny i bulwersujący czyn ujrzał światło dzienne. Jeden z nich, Daniel Tecu z Rumunii, podjął nawet kroki mające na celu zidentyfikowanie mężczyzn, upubliczniając film na Facebooku i prosząc o pomoc w ich odnalezieniu.

Na filmie widać mężczyznę z Rumunii, który siedzi z małym chłopczykiem na kolanach, częstuje go papierosem i piwem, a przy tym śmieje się głośno. Całość kręci drugi mężczyzna, również niezwykle zadowolony z zaistniałej sytuacji. Obaj zachęcają dziecko do brania do ust zabójczych dla niego używek…

papierosy


Nie poprzestają jednak tylko na jednej próbie. Mężczyzna, który najprawdopodobniej jest ojcem chłopca, wkłada mu do ust nowego papierosa, natomiast kręcący film próbuje go zapalić. Zdaniem „opiekunów” dziecka właśnie o to chodzi w byciu prawdziwym mężczyzną… Nie mieści mi się to w głowie!

Przejdź na kolejną stronę, aby obejrzeć szokujące wideo.

papierosy1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mirror

Reply