Długość twoich włosów mówi o tobie więcej niż sądzisz! Przekonaj się, czy to prawda

Kobiety zwracają bardzo dużą uwagę na fryzury i stan włosów, dlatego można wiele z tego wywnioskować.

Dbanie o włosy ich piękny wygląd jest wizytówką kobiet. Zabiegi fryzjerskie, zmiany kolorów czy prostowanie kręconych i kręcenie prostych włosów to tylko część tego, co robią kobiety. Oczywiście bardzo ważna jest też moda i wpływ gwiazd muzyki czy kina na nasze upodobania. Jeśli podąża się tylko za modą, może okazać się, że nie do końca fryzura pasuje do posiadaczki.

 

Jak się okazuje fryzura i długość włosów odzwierciedlają twoją osobowość. To czy masz włosy krótkie, na boba, półdługie czy super długie świadczy o tobie. Nie wierzysz? Sprawdź i przekonaj się, czy to, jakie masz włosy zdradza coś o twojej osobowości. Poniżej odnajdziesz opisy, które charakteryzują różne długości włosów.

 

Włosy krótkie

Jesteś pewna siebie, towarzyska i uprzejma. Bardzo łatwo poznajesz nowe osoby i zawierasz przyjaźnie. Kochasz prace, które wymagają od ciebie wykorzystania inteligencji i empatii. Wiesz jak mierzyć się z przeciwnościami losu, tak by nie tracić kontroli nad sobą, jednak masz też tendencje do robienia czegoś bez zastanowienia się nad konsekwencjami.

 

Styl na boba – krótszy tył, dłuższy przód

Jesteś osobą bezpośrednią, która ceni sobie prawdę i mówi prawdę, nawet jeśli jest trudna do zaakceptowania. Potrafisz znaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. W działaniach jesteś nieustraszona i dobrze zorganizowana. Nie lubisz rutyny i nie boisz się ośmieszenia, gdy próbujesz nowych rzeczy. Czasami zdarzy ci się zaszaleć, a potem żałować, ale jest to odskocznia od zorganizowanego życia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply