Najdziwniejsze miejsca, na których objawił się Jezus. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać…

Kiedy słyszymy o jakimś cudownym objawieniu, od razu oczyma wyobraźni przenosimy się do Fatimy, Lourdes, La Salette, Mudjugorie czy Lichenia. W tych właśnie miejscach objawiła się Matka Boża, dając wiernym cudowne świadectwo swojej obecności.

Co jakiś czas świat obiegają wieści o kolejnym cudzie. Przychodzą z najbardziej odległych zakątków świata i skutecznie umacniają wiarę wielu ludzi. Szkoda, że większość z nich to oszustwa lub zwykłe przypadki.

Zobaczcie najdziwniejsze objawienia, które podbiły internet w ostatnim czasie. Niektóre z pewnością was zaskoczą!1. Objawienie Jezusa na rachunku z dyskontu odzieżowego.

Do tego niezwykłego wydarzenia doszło w Południowej Karolinie. Twarz Jezusa pojawiła się na rachunku po 3 dniach od zakupu. Posiadacze twierdzą, że Bóg chciał im przekazać jakąś tajemniczą wiadomość.

132. Objawienie na pierogu.

Twarz Jezusa ukazała się na pierogu w Niedzielę Palmową w Ohio. Po ujawnieniu światu cudownego wydarzenia, ich sprzedaż wzrosła kilkakrotnie. Nie ma co się dziwić, któż by nie chciał skosztować boskiego pierożka!

53. Objawienie na żelazku.

Jezus objawił się również Mary Jo Coad. 44-letnia kobieta znalazła cudowne żelazko w pokoju córki. Od razu nabyła nowy sprzęt, a ten dotknięty boską mocą schowała głęboko w szafie, aby w razie potrzeby pokazywać go wszystkim niedowiarkom. Chytry plan!

Najdziwniejsze miejsca, na których objawił się Jezus. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać...

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply