Całe życie robiłaś koński ogon źle! Oto prosty trick, który zmieni wszystko!

Wydawać by się mogło, że popularny kucyk to jedna z najprostszych fryzur na świecie, jednak nic bardziej mylnego. Żeby prezentował się dobrze i nie był przyklapnięty, trzeba zastosować pewien prosty trick, który dziś ci pokażemy.

Większość z nas nie przywiązuje większej uwagi do tego rodzaju upięcia. Wystarczy nam grzebień i gumka, aby w kilka sekund mieć na głowie koński ogon. Nie zawsze wygląda on dobrze. Jeśli jesteśmy posiadaczkami cienkich włosów, jest chudziutki i pozbawiono objętości, a przecież nie o to chodzi. Chcemy, żeby prezentował się perfekcyjnie i wywoływał efekt WOW!

sposob-na-konski-ogonAby to osiągnąć, nie wystarczy kilka sekund. Nad kucykiem trzeba trochę popracować. Zajmie to co prawda z 5-7 minut, ale dla takiego rezultatu naprawdę warto. Potrzebne ci będą dwie porządne gumki do włosów, wsuwka i spinka żabka.

Najpierw trzeba podzielić włosy na dwie części. Dolną część związujemy gumką, a górną podpinamy klamrą. W środek kucyka wpinamy żabkę, aby zwiększyć objętość włosów.

Co dalej? Obejrzyjcie filmik, aby się tego dowiedzieć!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : marketium.ru

Reply