Kopnęła dziecko, bo nie pozowało do zdjęć tak, jakby chciała! Oto ciemna strona modelingu dzieci

Małe dziecięce modelki są kochane i podziwiane w mediach społecznościowych głównie ze względu na swój wygląd.

Niektóre z nich są obserwowane na Facebooku i Instagramie przez miliony ludzi. Daje im to sporą popularność oraz potężny zastrzyk finansowy. Pieniądze oczywiście trafiają do ich rodziców, a w szczególności matek, które zazwyczaj odpowiadają za „kariery córek” w mediach społecznościowych. Dzieci są przeważnie idealnie wystylizowane a czasami umalowane i ubrane w odważne stroje. 


Pozują niczym rasowe modelki w profesjonalnych studiach zdjęciowych lub w wyszukanych plenerach. Małe influencerki z największymi zasięgami mogą liczyć na zainteresowanie sponsorów. Dzieciaki reklamują przeróżne firmy odzieżowe, zabawki czy akcesoria dla dzieci. Większość z nich prawdopodobnie nie wie, o co w tym wszystkich chodzi. Pewnie wolałby się bawić z rówieśnikami niż poświęcać długie godziny na przebieranie się w modne ubrania i pozowanie do fotek.

To wirusowe wideo ujawnia ciemną stronę dziecięcego modelingu w sieci. W filmie widać, jak matka małej modelki ją kopie, gdyż dziecko nie pozuje prawidłowo. Kobieta pragnie jej zrobić idealne zdjęcie, jednak mała zupełnie nie współpracuje i kobieta wpada w złość. Widzimy, jak dziewczynka odkłada na ziemię torebkę, z którą miała pozować. Matka jest tym faktem mocno zdenerwowana i kopie swoją pociechę tak mocno, że dziewczynka traci równowagę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply