Mama karmiła swoje dzieci w bardzo nietypowy sposób. Reakcja innych mam była natychmiastowa. Pomysłowość rodziców jest niesamowota.

Cechą charakterystyczną matek jest ich wielozadaniowość. W tym samym czasie potrafią prać śpiochy, gotować obiad, karmić pociechę i prasować koszulę męża. Aby sprostać tym wszystkim zadaniom niekiedy trzeba dużej pomysłowości i sprytu.

Gdy mężczyźni zamienią się z kobietami na jeden dzień rolami są zazwyczaj zszokowani, jak doskonale panie radzą sobie z wielką liczbą obowiązków. Bycie matką wymaga doskonałej organizacji i ogromnej czujności, zwłaszcza jeśli urodziło się bliźniaki czy trojaczki. Wtedy obowiązków jest kilka razy więcej, a doba wciąż ma tylko 24 godziny…


dziecko-pas


Constance Hall to australijska blogerka i mama, która niedawno na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym widać jak karmi swoje dzieci butelkami trzymanymi nogami, by mieć wolne ręce do wykonywania innych pilnych domowych zadań. Zdjęcia te poruszyły społeczność mam, które również zaczęły publikować fotki pokazujące ich kreatywne sposoby karmienia. W ten sposób rodzicielki przypomniały, że młode matki są bardzo zapracowane i nie na wszystko mają czas, a także pokazały, że one też mają tylko dwie ręce i nie są w stanie robić wszystkiego same.

Tym zdjęciem Constance pokazała, jak elastyczne muszą być mamy przy realizacji swoich obowiązków

constance-hall


Karmienie 2 w 1

REBECCA-MILDWATERS


Braterskie podtrzymywanie butelki

Więcej zdjęć na kolejnych trzech stronach. 

CHLOE-WILLIAMSON

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : bienvivresagrossesse.com

Reply