Sprawdź, w jakim stanie są twoje organy. Wystarczy minuta i ten prosty sposób z wykorzystaniem łyżki!

Doskonale wiemy, jak ważne jest monitorowanie stanu zdrowia, jednak za każdym razem zwlekamy z pójściem na badania.

Dopiero gdy jakaś dolegliwość zaczyna się nasilać, decydujemy się na wizytę u specjalisty. Wiele poważnych chorób da się wcześniej wyleczyć, gdy zostaną w porę zdiagnozowane, ale żeby to zrobić, należy obserwować wszelkie zmiany zachodzące w organizmie. Oczywiście nie chodzi o to, aby wpadać w panikę z powodu kataru czy zaczerwienionego gardła.

Mowa tu o niewystępujących wcześniej dolegliwościach takich jak skurcze, przeszywające bóle, odrętwienia czy omdlenia. W takich sytuacjach najlepiej zgłosić się do lekarza i zrobić niezbędne badania, które ustalą przyczynę niedyspozycji. O ile stan gardła czy skóry można zobaczyć gołym okiem, to z kondycją organów wewnętrznych może być problem. W tej sytuacji wchodzi w grę wizyta u specjalisty i dokładne przebadanie danego narządu.

Medyczny serwis positivemed.com przekonuje, że jest pewna domowa metoda, która pozwala określić stan organów wewnętrznych. Nie daje ona stuprocentowej pewności, a jedynie wskazuje, że coś jest nie tak. Wszystko, co będzie potrzebne to mała metalowa łyżeczka, woreczek foliowy i silne źródło światła pochodzące np. lampki nocnej. „Badanie” jest bezpłatne i można wykonać je w domu.

Na czym polega ta metoda? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply