Aktor przełknął własną dumę, by spełnić marzenie siostrzenicy. Zobacz, na co się zdecydował!

Czteroletnia Izzy Nagy bardzo chciała obejrzeć nowego „Kopciuszka” w sukience księżniczki. Bała się jednak, że będzie się za bardzo wyróżniać.  

Jej wujek Jesse rozwiązał ten problem w dość niekonwencjonalny sposób. Dzięki jego postawie dziewczynka nie była jedyną „księżniczką” w kinie.

1Jesse Nagy jest zawodowym aktorem. Sukienkę wraz z gustowną torebką pożyczył od przyjaciółki. Z szacunku dla swoich nóg zrezygnował jednak z wysokich obcasów. Efekt końcowy był niezwykle interesujący.

2Jesse twierdzi, że przebrał się, by siostrzenica nie wstydziła się w przyszłości realizować marzenia. Czy jego starania osiągnęły należyty skutek? Izzy wygląda na wyjątkowo zadowoloną. Ciekawe jednak, czy pozostali widzowie potrafili skupić się na kinowym ekranie? Nie często spotyka się przecież muskularną księżniczkę z kolekcją interesujących tatuaży.

 

Przyszłe plany zawodowe aktora są chyba jasne. W jakim filmie Disneya powinien zadebiutować Jesse? Podzielcie się swoimi opiniami. Jeśli natomiast spodobał Wam się ten wpis pokażcie go swoim znajomym na Facebooku. 

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Facebook

Reply