Zemścił się na swoim przyjacielu i ożenił z jego matką! Tym samym stał się jego ojczymem. Do czego ludzie się jeszcze posuną?

Media społecznościowe rosną w siłę i są dla niektórych doskonałym źródłem dochodu.

Mowa tu o blogerkach, „instagramowych modelkach”, gwiazdach, celebrytach czy zwyczajnych ludziach, którzy też chcą liznąć trochę sławy. Aby zyskać grono fanów, trzeba się czymś wyróżnić, czymś zszokować lub mocno zaskoczyć odbiorców. Wtedy na pewno pojawią się lajki czy czerwone serduszka i choć będzie to prawdopodobnie tymczasowa sława, i tak będzie cieszyć.

David Dobrik urodził się 23 lipca w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Gdy chłopak miał sześć lat, jego rodzina przeprowadziła się do Vernon Hills, na przedmieściach Chicago. W 2015 roku David założył na YouTube osobisty kanał, gdzie wrzucał komediowe vlogi oparte na rzeczywistych sytuacjach. Jego działalność przypadła internautom do gustu i rok później wystartowała z kolejnym kanałem David Dobrik Too. Jego publiczność przekroczyła już 12 milionów widzów!

https://www.instagram.com/p/BvPbcRHFUFX/?utm_source=ig_embed

Od dłuższego czasu przyjaźni się z innym vlogerem Jasonem Nashem. Nash zarzucił Dobrikowi publiczne, że ten nigdy się nie ożeni:

Ty nigdy nie będziesz miał byłej żony, bo nikt nie będzie chciał się z Tobą ożenić — powiedział żartobliwie w jednym ze swoich filmików.

Dobrik musiał poczuć się urażony, ponieważ wymyślił plan, który mocno zdziwił jego przyjaciela. Niedługo potem oświadczył się jego matce, Lorraine Nash!

https://www.instagram.com/p/BxnGAFxlclZ/?utm_source=ig_embed
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply