Zamówiła żeberka w chińskiej restauracji. Niestety otrzymała TO! Łapy, jakiego zwierzęcia przypominają ci te „smakołyki”?

Na temat żywności w restauracjach krąży mnóstwo różnych opinii. Jedni są zachwyceni serwowanymi daniami i chętnie jadają poza domem, drugim taka opcja niezbyt odpowiada. Wolą przyrządzić coś samemu i mieć pewność, że jedzenie będzie smaczne, zdrowe i przygotowane z najlepszych produktów.

Niestety sporo lokali oszczędza na produktach. Zyski liczą się bardziej niż zdrowie i zadowolenie klientów. Jeśli ktoś raz zrazi się do jakiegoś miejsca, nie będzie chciał już nigdy do niego przyjść. I nie ma co się dziwić. Konkurencja na rynku jest ogromna i bar czy restauracja znajdują się prawie za każdym rogiem.


ribs


Ashley Jefferson odwiedziła całkiem niedawno chińską restaurację w Maryland. Zamówiła żeberka, lecz to, co otrzymała, kompletnie ich nie przypominało. Po dokładnym obejrzeniu „pyszności” stwierdziła, że są to dwie psie łapy! Daniem pochwaliła się na Facebooku oraz na YouTube.

dog-paws


Restauracja szybko zareagowała na zarzuty i oskarżyła młodą kobietę o oczernianie placówki. Na dowód tego, że w lokalu nie jest podawane psie mięso, zamieściła raport z departamentu zdrowia.

Stali bywalcy tego miejsca twierdzą, że do tej pory nie było takich przypadków, a Ashley chce zepsuć dobrą opinię o restauracji. Przez swój wpis i szokujące nagranie została zaatakowana na Facebooku, jednak czy słusznie?

Przejdź na drugą stronę, by obejrzeć wideo. 

dog-paws2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply