Kształt stóp i palców dużo mówi o twojej osobowości. Sprawdź i przekonaj się sam!

Czy stopy mogą powiedzieć coś o osobowości? Okazuje się, że tak! Z kształtu stóp i rozmiaru palców możemy wyczytać sporo interesujących rzeczy. Wystarczy tylko sprawdzić, do jakiej grupy należysz!

Zdejmij skarpetę i dokładnie przyjrzyj się palcom i stopie. Porównaj jej wielkość i kształt i dopasuj do poniższych ilustracji.Typ 1. Równe palce

Ten rodzaj określany jest mianem stopy chłopskiej lub prostokątnej. Podobieństwo w długości palców świadczy o tym, że jej posiadacz jest rozsądny, szczery i godny zaufania. Osoby posiadające ten typ stopy charakteryzują się umiejętnością podejmowania trafnych decyzji.

1Typ 2. Stopa ukośna

To układ, w którym palce schodzą stopniowo w dół, zaczynając od palucha. Osoby mające ten rodzaj palców odznaczają się tajemniczością i zmiennością nastrojów. Często bywają nerwowe i impulsywne.

2 kopiaTyp 3. Stopa rzymska

Podobno to najczęstszy kształt stóp. Ich posiadacze charakteryzują się otwartością na świat i ludzi. Komunikują się z łatwością i uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. Są doskonałymi mówcami i ludźmi biznesu.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wittyfeed.com

Reply