To, jaką jesteś córką wpływa na twoje związki z mężczyznami. Przekonaj się, czy uda ci się zbudować dobry związek

Wszystkie relacje, które budujemy w życiu, wypływają z wcześniejszych doświadczeń i naszego dzieciństwa, tyczy się to nawet związków, jakie budujesz w dorosłym życiu.

Terapeuta Andrew G. Marshall zajmuje się badaniem relacji między ludzkich i ich naprawianiem. Dowodzi on w swoich badaniach, że relacje, jakie ma się z matką w dzieciństwie, znacznie wpływają na późniejsze związki kobiety z mężczyznami. Wyróżnił kilka typowych relacji: najlepsza kumpela, pedantka, buntowniczka, sierota, czarna owca, rozpieszczony dzieciak, człowiek czynu. W którym z nich ty tkwiłaś i co to oznacza, przekonasz się poniżej.

 

 

Najlepsza kumpela

Kiedy byłaś dzieckiem mama zawsze powtarzała jak wspaniałym dzieckiem jesteś, byłaś jej ulubienicą. Obecnie pożyczacie sobie ciuchy, spotykacie się na wspólnych zakupach, często wpada do ciebie, bierze udział w imprezach.

Wpływ na związki: Taki poziom przyjaźni z mamą, może prowadzić do tego, że nie będziesz potrafiła podejmować sama decyzji. W związkach będziesz szukała potwierdzenia i akceptacji. Często zgadzasz się na coś, nawet jeśli nie za bardzo ci się to podoba. Często będziesz lub jesteś rozdarta, między tym, co chce partner, a co chce twoja matka. On a będzie komentowała każdą wypowiedź twojego partnera, kierowała tobą w tym związku. On prędzej czy później uzna, że za dużo twojej matki w związku.

Rozwiązanie: Pamiętaj, że zawsze możesz odmówić i liczy się twoje zadowolenie, a nie wszystkich wokoło. Twój partner musi wiedzieć, że razem podejmujecie ważne decyzje nie matki.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply