Młody diler narkotyków myślał, że przechytrzy policję! Szybko okrzyknięto go największym idiotą wśród przestępców

Wszyscy doskonale pamiętamy jedną z najlepszych zabaw z dzieciństwa.

Jako dzieci uwielbialiśmy godzinami bawić się w chowanego. Kiedy pogoda nie dopisywała, ukrywaliśmy się w domach. Najpopularniejszą kryjówką było wejście za zasłonę lub schowanie się w szafie. Rodzice doskonale wiedzieli, gdzie nas znaleźć, ale mimo to przez kilka minut chodzili po wszystkich pomieszczeniach i udawali, że nie mają pojęcia, gdzie jesteśmy.

Thanathip Thongsuk to 22-letni diler narkotykowy z Tajlandii. Podobno od jakiegoś czasu zajmował się rozprowadzaniem substancji psychotropowych w mieście Nakhon Si Thammarat. Policja dostała informację od anonimowego informatora o miejscu przebywania młodego i niedoświadczonego handlarza. 18 października około godziny 20 funkcjonariusze okrążyli jego dom w prowincji Thung Yai.

Przebywał wówczas w pokoju bilardowym z grupką młodych mężczyzn. Gdy zdał sobie sprawę, że policjanci wchodzą do jego domu, uciekł do łazienki. Jako że pomieszczenie było dość ubogo wyposażone, nie miał możliwości schować się w łazienkowej zabudowie czy wejść za zasłonkę prysznicową. Wykorzystał to, co akurat miał pod ręką. Usiadł w kącie łazienki i nakrył swoje ciało wielką czerwoną miednicą. Wcześniej w naczyniu znajdowała się woda, służąca do spuszczania nieczystości w toalecie.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, koha.net, inewsmalta.com

Reply