Trzech braci zrobiło rodzicom wspaniałą niespodziankę: odtworzyli ich ulubione stare zdjęcia z rodzinnego albumu

Wielu rodzicom trudno jest się pogodzić z tym, że ich pociechy tak szybko dorastają. Niestety upływu czasu nie da się powstrzymać, dlatego jednym sposobem na cofniecie się do dawnych czasów, jest przeglądnie starych rodzinnych albumów.

W Filadelfii mieszka pewne małżeństwo, które ma trzech synów. Dziś to dorośli mężczyźni i rodzice tęsknią za czasami, gdy chłopcy mieli po kilka lat, chodzili do przedszkola oraz szkoły i biegali po domu wyczyniając różne figle. Rodzice często więc oglądają zdjęcia z tamtego okresu i wspominają piękno tych czasów. Synowie widząc, ile znaczą dla nich te lata, postanowili zrobić im nietypowy prezent.


old-photos-in-the-new-version-p


Bracia wybrali z rodzinnego albumu ulubione zdjęcia swoich rodziców, których byli głównymi bohaterami. Fotografie te przestawiają najradośniejsze chwile ich dzieciństwa, które dzięki staraniom rodziców było bardzo udane. Następnie mężczyźni opracowali misterny plan ich odtworzenia i przystąpili do pracy. W efekcie powstało 12 współczesnych wersji starych fotek, kreatywni bracia postanowili, że wydrukują je w formie kalendarza. Kalendarz podarowali rodzicom z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Prezent bardzo ich rozbawił, ale przede wszystkim wzruszył, bo pokazał wdzięczność synów za zapewnienie im cudownego dzieciństwa, pełnego rodzicielskiej miłości i troski.

1. Z trudem, bo z trudem, ale bracia wciąż mieszczą się w jednej wannie

old-photos-in-the-new-version-1a-11


2. Choć nie wszystko da się odtworzyć, to nowe zdjęcia do złudzenia przypominają te stare

Koniecznie odwiedźcie kolejne strony, bo zamieszczone tam fotki na pewno zainspirują was do otworzenia własnych fotek z lat dzieciństwa.

old-photos-in-the-new-version-1a-9

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply