Wybierz sowę i dowiedz się, co jest Twoją najmocniejszą, a co najsłabszą stroną. Ta wiedza pozwoli Ci szybciej rozwinąć skrzydła 

Nikt nie jest idealny i nawet drobne wady, mogą stać się przyczyną życiowych porażek.

Człowiek, któremu zależy na rozwoju osobistym, powinien przede wszystkim mieć świadomość tego, kim jest i jaki jest. Tylko dobrze znając samego siebie i wiedząc, jakie posiada się słabe i mocne strony, można z sukcesem się rozwijać i odnosić sukcesy. Niestety czasem trudno określić, co stanowi naszą siłę, a co słabość.

 

Człowiekowi trudno samemu w sobie dostrzec pewne cechy, ale do ich ujawnienia można wykorzystać podświadomość. Trzeba tylko dokonać szybkiego i spontanicznego wyboru, by mogła ona dojść do głosu i pokazać, co skrywa charakter danej osoby.

Chcąc poznać swoje najmocniejsze i najsłabsze strony, można wykonać szybki test ze zdobionymi sowami. Należy po prostu spontanicznie i bez zastanowiania wskazać jednego ptaka i sprawdzić, co kryje się za tym wyborem.

 

Sowa numer 1

Twoją największą zaletą jest otwartość na ludzi, świat i wszelkie nowości. Dzięki tej cesze, bardzo łatwo nawiązujesz kontakty towarzyskie, szybko odnajdujesz się w nowym środowisku i nie boisz się podejmowania trudnych wyzwań. Twoją największą wadą jest zaś wścibstwo, ponieważ wiecznie wkładasz nos w nieswoje sprawy, a co gorsza, nie widzisz tego i swoje zachowanie postrzegasz jako „eksplorację świata”. Swoją pasję odkrywcy lepiej skieruj na neutralne sprawy, bo zbytnie interesowanie się życiem prywatnym innych, zawsze źle się kończy.

Kolejne opisy znajdziecie już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply