Przeczytaj te inspirujące historie i przekonaj się, że najgorsze co możesz zrobić to się poddać!

Często bywa, że problemy, nie pytając o nasze pozwolenie, burzą nam porządek egzystencji. A my, przyzwyczajeni do komfortu, uważamy, że jest to coś, co zniszczyło nam życie. Dla niektórych ludzi takie ciosy są nie do pokonania, dla innych jest to motywacja do dalszego działania i starania się.

Ważne jest, by w chwilach ciosów mieć kogoś blisko lub też motywować się innymi, którym udało się przezwyciężyć trudności i stać się przykładem dla innych.Nick Vujicic

Jego życie jest przykładem, że nic nas nie ogranicza, nawet brak rąk i nóg. Można odnaleźć siebie i szczęśliwie żyć! Nick gra w golfa, surfuje, podróżuje po całym świecie, motywując ludzi do walki z depresją. Ostatnio po raz drugi został ojcem! W dodatku potrafi podejść z dystansem do swojej niepełnosprawności i gdy ktoś go pyta, dlaczego tak wygląda, mówi, że to przez papierosy.

Facebook

337855-650-1457442709-10


Bill Porter

Kiedy masz cel, a co najważniejsze – pragnienie, by go osiągnąć, nic nie może stanąć ci na przeszkodzie, nawet choroba. Bill cierpi na porażenie mózgowe i zawsze chciał pracować w sprzedaży. Nie tylko osiągnął swój cel, ale stał się jednym z najlepszych sprzedawców w Ameryce.

mcclaran

337955-650-1457442709-926217-bill-porter


Jewgienij  Smirnow

Co może zrobić tancerz, który stracił nogę w wypadku samochodowym? Nie poddawać się i ćwiczyć jeszcze więcej. Jewgienij został mistrzem break dance’a i pokazał, że najgorsze, co można zrobić, to się poddać.

AFI

338405-650-1457442709-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply